DERMAOXY DERMAOXY –  ODMŁADZAJĄCA, DOTLENIAJĄCA INFUZJA TLENOWA DermaOxy jest rewolucyjną  metodą odmładzania skóry na poziomie komórkowym. Bazuje ona na infuzji  substancji odżywczych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą hiperbarycznego  tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Metoda ta umożliwia głębokie dotlenienie skóry oraz efektywne wnikanie rozpylonego wcześniej na skórze serum, które dobrane jest do potrzeb skóry. Dla zwiększenia efektywności metody DermaOxy  opracowano 3 rodzaje serum przeznaczone dla różnych potrzeb skóry: HYALURON SERUM – intensywne nawilżenie,  odmłodzenie i wygładzenie skóry, SYN SERUM z pseudobotoksem –  redukcja zmarszczek mimicznych wokół oczu i ust, poprawa  napięcia skóry, HAIR SERUM – wzmocnienie włosów, zapobieganie wypadaniu włosów. Efekty metody DermaOxy  są widoczne już po pierwszym zabiegu i utrzymują się przez około 3 tygodnie.  Dla uzyskania trwałego rezultatu wymagana jest seria około 5 zabiegów, które wykonujemy raz w tygodniu. Zabieg może być również wykonywany jako  zabieg bankietowy w dniu wyjścia lub na dzień przed. Ambasadorką zabiegu jest aktorka Agnieszka Dygant. Zabiegi infuzji tlenowej również pokochały dziennikarki , między innymi Anna Popek . Do korzystania z zabiegów infuzji tlenowej przyznają się również Eva Longoria, Naomi Cambel oraz Justin Timberlake. EFEKTY ZABIEGU: dotlenienie głębokich warstw skóry wypełnienie zmarszczek głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym wygładzenie okolic oczu wypełnienie ust poprawa struktury, napięcia i elastyczności podniesienie owalu twarzy witalność i młody wygląd rozjaśniona i zdrowa skóra CENA I CZAS ZABIEGU: DermaOXY zabieg na twarz –  300 zł / 60 min. DermaOXY zabieg na twarz i szyję – 360 zł / 70 min. DermaOXY zabieg na twarz, szyję i dekolt – 410 zł  / 75 min. DermaOXY zabieg na usta Lipsesion – 120 zł  / 30 min. DermaOXY zabieg na oczy Eyesesion – 120 zł  / 30min. DermaOXY zabieg na włosy Hairsesion – 250 zł / 60min. OTWARTE W GODZINACH: poniedziałek: 15.00 – 21.00wtorek – piątek: 10.00 – 21.00sobota: 10.00 – 15.00 ADRES I KONTAKT: Harmony Kosmetologiaul. Naramowicka 24061-601 Poznań tel: +48 61 825 76 51e-mail: harmonyspa@wp.pl

DERMAOXY

DERMAOXY –  ODMŁADZAJĄCA, DOTLENIAJĄCA INFUZJA TLENOWA

DermaOxy jest rewolucyjną  metodą odmładzania skóry na poziomie komórkowym. Bazuje ona na infuzji  substancji odżywczych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą hiperbarycznego  tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Metoda ta umożliwia głębokie dotlenienie skóry oraz efektywne wnikanie rozpylonego wcześniej na skórze serum, które dobrane jest do potrzeb skóry. Dla zwiększenia efektywności metody DermaOxy  opracowano 3 rodzaje serum przeznaczone dla różnych potrzeb skóry:

 • HYALURON SERUM – intensywne nawilżenie,  odmłodzenie i wygładzenie skóry,
 • SYN SERUM z pseudobotoksem –  redukcja zmarszczek mimicznych wokół oczu i ust, poprawa  napięcia skóry,
 • HAIR SERUM – wzmocnienie włosów, zapobieganie wypadaniu włosów.

Efekty metody DermaOxy  są widoczne już po pierwszym zabiegu i utrzymują się przez około 3 tygodnie.  Dla uzyskania trwałego rezultatu wymagana jest seria około 5 zabiegów, które wykonujemy raz w tygodniu.

Zabieg może być również wykonywany jako  zabieg bankietowy w dniu wyjścia lub na dzień przed.

Ambasadorką zabiegu jest aktorka Agnieszka Dygant. Zabiegi infuzji tlenowej również pokochały dziennikarki , między innymi Anna Popek . Do korzystania z zabiegów infuzji tlenowej przyznają się również Eva Longoria, Naomi Cambel oraz Justin Timberlake.

EFEKTY ZABIEGU:

 • dotlenienie głębokich warstw skóry
 • wypełnienie zmarszczek
 • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
 • wygładzenie okolic oczu
 • wypełnienie ust
 • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
 • podniesienie owalu twarzy
 • witalność i młody wygląd
 • rozjaśniona i zdrowa skóra

CENA I CZAS ZABIEGU:

 • DermaOXY zabieg na twarz –  300 zł / 60 min.
 • DermaOXY zabieg na twarz i szyję – 360 zł / 70 min.
 • DermaOXY zabieg na twarz, szyję i dekolt – 410 zł  / 75 min.
 • DermaOXY zabieg na usta Lipsesion – 120 zł  / 30 min.
 • DermaOXY zabieg na oczy Eyesesion – 120 zł  / 30min.
 • DermaOXY zabieg na włosy Hairsesion – 250 zł / 60min.

OTWARTE W GODZINACH:

poniedziałek: 15.00 – 21.00
wtorek – piątek: 10.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

ADRES I KONTAKT:

Harmony Kosmetologia
ul. Naramowicka 240
61-601 Poznań

tel: +48 61 825 76 51
e-mail: harmonyspa@wp.pl