NASZ ZESPÓŁ

GRAŻYNA

Absolwenta Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku kosmetologia.
Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej ( laseroterapia, karboksyterapia, infuzja tlenowa, mezoterapia mikroigłowa ) oraz szeroko pojętej pielęgnacji twarzy oraz masażach twarzy takich jak masaż Gua Sha oraz Japoński Cosmolifting Twarzy. Wiedzę i praktykę z zakresu Japońskiego Cosmoliftingu zdobyła w Międzynarodowym Studium Refleksoterapii Mai Krauze. Z branżą beauty związana od 20 lat.
Prywatnie mam dwóch dorosłych córek z którymi współpracuje zawodowo

WERONIKA

Jestem absolwentką Trójmiejskiego Ośrodka Medycyny Orientalnej (TOMO) w specjalizacji: akupunktura. Ukończyłam dodatkowe kursy i szkolenia (min.dietetyki wg. 5 przemian, ziołolecznictwa, moxy, masażu gua sha, diagnostyki z pulsu i języka ). Medycyna Chińska jest jedną z moich pasji i cały czas dokształcam się aby mieć pełniejsze rozumienie organizmu człowieka.
Moja fascynacja akupunkturą rozpoczęła się kiedy jako dziecko obserwowałam jak moja ciocia z pomocą terapeutki TCM i holistycznego podejścia wychodzi z raka, później już jako nastolatka również na własnym ciele doświadczyłam efektów jakie daje ten system leczenia. Dlatego zdecydowałam się dalej zgłębiać tą fascynująca dziedzinę.
Drugą moją pasją i zajęciem jest Joga. Od 2015 roku spełniam się również jako nauczycielka Jogi.

KASIA

Poszerza swoją wiedzę w Wyższej Szkole Zdrowia , Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy ( pedicure, manicure ) oraz zabiegi na twarz i ciało. Jest osobą uśmiechniętą i miłą podchodzącą do swojej pracy profesjonalnie

PATRYCJA

Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. Specjalizuje się w terapii rozluźniającej m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych itp. Ukończyłam dodatkowe kursy,które wyspecjalizowały mnie w tej dziedzinie. Wykonuję również masaże relaksacyjne,sportowe oraz upiększające ciało. Posiadam doświadczenie w pracy z ludźmi, przez co jestem osobą otwartą i kontaktową. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i dokładnością, ponieważ daje mi ona satysfakcję i radość.

PAULA

Jestem dyplomowaną linergistką. Ukończyłam roczną szkołę makijażu permanentnego Brodway Beauty oraz Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu. Swoją wiedzę i praktykę w zakresie makijażu permanentnego poszerzam dodatkowo na szkoleniach i sympozjach.

OTWARTE W GODZINACH:

poniedziałek: 11.00 – 15.00
wtorek – piątek: 15.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 13.00

ADRES I KONTAKT:

Harmony Kosmetologia
ul. Naramowicka 240
61-601 Poznań

tel: +48 61 825 76 51
tel: +48 668 494 955

e-mail: harmonyspa@wp.pl