ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

MECHANICZNE OCZYSZCZANIE TWARZY

(czas 60 min. – 120 min.)

MASKI

(czas 20 min.)

KAWITACJA

(czas 25 – 35 min.)

ZABIEGI EKSPRESOWE

(czas 40 min.) – z peelingiem oraz  wprowadzeniem ampułki ultradźwiękami

MASAŻ TWARZY

(czas 25 – 40 min.)

COSMOLIFTING TWARZY

Podczas zabiegu wykorzystuje się  techniki głębokiego masażu mięśni twarzy w połączeniu z liftingiem ,  drenażem limfatycznym i akupresurą.
Naturalne dyski kule solne, które używamy w końcowej fazie masażu wzmacniają jego działanie.

Japoński cosmolifting dzięki stymulacji wszystkich mięśni twarzy, które są odpowiedzialne za napięcie skóry, daje natychmiastowe efekty w postaci poprawy jędrności skóry, owalu twarzy, likwidacji obrzęków . Zabieg pobudza głębsze warstwy skóry do regeneracji, usuwa toksyny, i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie.
Masaż pozwala również osiągnąć stan głębokiego relaksu i równowagi.

ZABIEG SILNIE NAWILŻAJĄCY Z MASAŻEM (ENVIRON)

Zabieg regenerujący, odmładzający skórę w każdym wieku. Dzięki odpowiednim stężeniom witamin A, C, E i innych utleniaczy, redukuje zmarszczki, blizny, zmiany pigmentacyjne i uszkodzone naczynka. Zabieg ma działanie kojące i chłodzące, zalecany jest również dla skór wrażliwych, w stanach zapalnych (łojotokowe zapalenie skóry, egzema, liszaje). Zalecany do stosowania w przypadku skóry alergicznej, atopowej bądź polekowej. Doskonały na oparzenia oraz świeże blizny, ponieważ znacznie przyspiesza wypełnianie ubytków skóry.

ZABIEG ODBUDOWUJĄCY Z MASAŻEM (ENVIRON)

Zabieg na bazie intensywnej kuracji retinolowej, doskonały do redukowania zmarszczek, blizn ubytkowych, opornego trądziku, przebarwień, skóry cienkiej
i zwiotczałej.
Zabieg pozytywnie wpływa na suchość skóry i nadmierny łojotok. Pogrubia naskórek. Do zabiegu stosowana jest najefektywniejsza forma witaminy A.

ZABIEG DLA SKÓR NACZYNKOWYCH Z MASAŻEM SZYI, KARKU I RAMION (YASUMI RED OFF)

Zabieg polecany do skór naczynkowych, z trądzikiem różowatym, wrażliwych, reaktywnych (rumień napadowy). Redukuje sińce pod oczami o barwie fioletowo-niebieskiej. Główny składnik kwas fitowy w synergii z rutyną przyspiesza wchłanianie naczynek i siniaków. Kwas ferulowy stanowi ochrone przeciwrodnikową. Maska kriogeniczna stosowana na koniec zabiegu wycisza skórę, gasi “pożar na twarzy”.

ZABIEGI Z PŁATEM KALOGENOWYM

OTWARTE W GODZINACH:

poniedziałek: 11.00 – 15.00
wtorek – piątek: 15.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 13.00

ADRES I KONTAKT:

Harmony Kosmetologia
ul. Naramowicka 240
61-601 Poznań

tel: +48 61 825 76 51
tel: +48 668 494 955

e-mail: harmonyspa@wp.pl