DERMAOXY

Odmładzająca, dotleniająca infuzja tlenowa.

DermaOxy jest rewolucyjną metodą odmładzania skóry na poziomie komórkowym. Bazuje ona na infuzji substancji odżywczych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą hiperbarycznego tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Metoda ta umożliwia głębokie dotlenienie skóry oraz efektywne wnikanie rozpylonego wcześniej na skórze serum, które dobrane jest do potrzeb skóry. Dla zwiększenia efektywności metody DermaOxy opracowano 3 rodzaje serum przeznaczone dla różnych potrzeb skóry:

HYALURON SERUM – intensywne nawilżenie, odmłodzenie i wygładzenie skóry,

SYN SERUM z pseudobotoksem – redukcja zmarszczek mimicznych wokół oczu i ust, poprawa napięcia skóry,

HAIR SERUM – wzmocnienie włosów, zapobieganie wypadaniu włosów.

Efekty metody DermaOxy są widoczne już po pierwszym zabiegu i utrzymują się przez około 3 tygodnie. Dla uzyskania trwałego rezultatu wymagana jest seria około 5 zabiegów, które wykonujemy raz w tygodniu. Zabieg może być również wykonywany jako zabieg bankietowy w dniu wyjścia lub na dzień przed. Ambasadorką zabiegu jest aktorka Agnieszka Dygant. Zabiegi infuzji tlenowej również pokochały dziennikarki , między innymi Anna Popek . Do korzystania z zabiegów infuzji tlenowej przyznają się również Eva Longoria, Naomi Cambel oraz Justin Timberlake.

 

Efekty zabiegu:

Cena i czas zabiegu:

PURE MEN

Zabieg głęboko oczyszczający skórę twarzy. Redukuje nadmierne rogowacenie naskórka oraz nadmiar sebum, zmniejsza rozszerzone pory skóry, nawilża i odświeża. Zabieg z oczyszczaniem manualnym i algami.

 

Cena zabiegu: 250 zł (90 min.)

HYDRADERM

Zabieg maksymalnie nawilżający na okolicę twarzy z masażem twarzy, szyi i dekoltu.

 

Cena zabiegu:  250 zł (75 min.)

LIFT EXPERT

Zabieg nawilżająco – liftingujący z płatem kolagenowym oraz masażem twarzy, szyi i dekoltu.

 

Cena zabiegu: 250 zł (75 min.)

C PLUS EXPERT

Zabieg głęboko nawilżający z płatem kolagenowym wzbogaconym witaminą C oraz masażem twarzy, szyi i dekoltu.

 

Cena zabiegu: 250 zł (75 min.)

RED-STOP

Zabieg normalizujący procesy krążenia w miejscu schorzenia o działaniu obkurczającym i przeciwzapalnym. Polecany do skór naczynkowych, z trądzikiem różowatym, wrażliwych, z wegetatywną nerwicą naczyniową. Doskonale redukuje zaczerwienienia, poprawia stabilność i elastyczność naczyń krwionośnych. Wycisza i złagadza stany zapalne, nawilża, rozjaśnia koloryt i chroni przed negatywnymi czynnikami środowiska.

Cena zabiegu:  260 zł (90 min.)

OTWARTE W GODZINACH:

poniedziałek: 11.00 – 15.00
wtorek – piątek: 15.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 13.00

ADRES I KONTAKT:

Harmony Kosmetologia
ul. Naramowicka 240
61-601 Poznań

tel: +48 61 825 76 51
tel: +48 668 494 955

e-mail: harmonyspa@wp.pl